Підпишиться на розсилку новин сайту!

E-Mail:

 

Вийшов з друку збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрові трансформації сучасності», яка відбулася 24 січня 2022 року на базі Faculty of Economics University of Coimbra (Portugal) за координаційної підтримки Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (Чернігів, Україна).

Парадигмальні виклики сучасного розвитку : колективна монографія / за загальною редакцією Дуки А. П. Чернігів : ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій», 2022. 243 с. ISBN 978-617-95224-1-3

Druk monogaf

У колективній монографії узагальнені міждисциплінарні аспекти сучасних трансформаційних процесів у суспільстві. Визначені та охарактеризовані основні проблеми, тенденції, перспективи та напрями зрушень у суспільстві внаслідок зміни парадигм розвитку. Розкривається об’єктивна логіка зміни парадигм розвитку внаслідок інформаційно-комунікаційних і структурних зрушень в суспільстві, що позначається на трансформації техніко-технологічної, соціально-економічної, політико-правової, державницької, освітньої і культурної реальності, обумовлює новий вимір сучасних суспільних процесів.

Монографія призначена для широкого кола наукових працівників, викладачів та студентів закладів освіти, керівників некомерційних установ та бізнесових структур, представників органів публічної влади, усім зацікавленим розвитком сучасного суспільства.

New year 2022

Щиро вітаємо з Новим роком!

Бажаємо, щоб 2022-й рік подарував Вам багато приводів для радості і щасливих моментів.

Нехай здійсняться найзаповітніші бажання і у всіх справах Вас супроводжує удача! 2022 називають роком Тигра.

Тигр - це дуже могутній хижак, який може дістатися до своєї цілі одним стрибком.

Бажаємо Вам у 2022 році легко досягати своєї мети та завжди мати енергію для нових звершень!

Завершився черговий науковий захід в рамках освітніх та наукових проєктів НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ІННОВАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ своєчасним оприлюдненням матеріалів у збірці наукових робіт учасників за підсумками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій».

Страница 1 из 4