Підпишиться на розсилку новин сайту!

E-Mail:

 

Загальною метою Грантової програми є заохочення публікаційної активності науковців для розвитку наукової діяльності в Україні.

 ГО НОІЦСТ запрошує до участі у конкурсі індивідуальних Грантів «Ініціатива підтримки науковців» дослідників, які:

-         мають науковий/освітньо-кваліфікаційний рівень - PhD та вище,

-         мають не менше двох опублікованих праць у виданнях Scopus/WoS та публікації у виданнях категорії «Б»,

-         h-індекс (Scopus/WoS) автора має бути не менш ніж 1,

-         мають підписку на офіційному сайті, телеграм-каналі та Facebook сторінці ГО НОІЦСТ.

22 серпня на базі ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій» (м. Чернігів) була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Національна безпека України в умовах сучасних викликів».

Захід приурочений посиленню уваги науковців та підвищенню вагомості проблеми забезпечення національної безпеки України з урахуванням сучасних викликів та загроз.

Завершився черговий науковий захід у рамках освітніх та наукових проєктів Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (м. Чернігів) своєчасним оприлюдненням матеріалів у збірці наукових робіт учасників Міжнародної науково-практичної конференції для освітян: Березневий науковий дискурс 2023 на тему: «Детермінанти посилення ролі освіти у повоєнному відновленні України».

Опублікована колективна монографія Стратегія сучасного розвитку України: синтез правових, освітніх та економічних механізмів : колективна монографія / за загальною редакцією професора Старченка Г. В. Чернігів : ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій», 2022. 283 с.
ISBN 978-617-95224-6-8 
DOI: https://doi.org/10.54929/monograph-12-2022 

Cover Monograph 2022 12 copy У монографії представлені наукові підходи до формування стратегії сучасного розвитку України, на основі яких узагальнено правові, освітні та економічні механізми їх реалізації та викладені новітні ідеї й практичні рекомендації за сучасних реалій. Висвітлені актуальні проблеми в Україні, а також запропоновано шляхи їхнього розв’язання, оскільки ідеї вибору стратегії подальшого розвитку на сьогоденні є важливою складовою національної політики України. Обґрунтовується важливість вибору варіанту стратегії розвитку країни внаслідок геополітичних зрушень, що посилює необхідність синтезу правових, освітніх та економічних механізмів за нового виміру сучасних суспільних процесів на довготривалу перспективу.
Монографія призначена для наукових, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, представників органів публічної влади та бізнесових структур, широкого кола усіх зацікавлених осіб.

Посилання для перегляду https://reicst.com.ua/asp/issue/view/monograph-12-2022 

 

 

Опублікований збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформації в сучасному освітньому просторі: глибинні аспекти розвитку освіти», яка відбулася у м. Чернігів 28 грудня 2022 року.

Учасники конференції – науковці, працівники закладів освіти, наукових установ, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці.

Результатом конференції стали рекомендації,  що сприятимуть посиленню ролі освіти у відновленні економіки України та формуванню нової візії функціонування освітянської сфери.

Страница 1 из 6