Підпишиться на розсилку новин сайту!

E-Mail:

 

Опублікована колективна монографія: International Partnership and Cooperation of Ukraine in Wartime: Collective monograph /
edited by D. Nascimento, G. Starchenko. University of Coimbra, Portugal - Chernihiv: REICST, 2022. 429 p. ISBN 978-617-95224-2-0

Druk zbirnik

У монографії узагальнено актуальні проблеми міжнародного партнерства та співробітництва України у воєнний час. Визначено окремі напрями

Опубліковані чергові випуски фахових електронних наукового-практичних журналів нашого видавництва:

- № 3 (2022): Проблеми сучасних трансформацій. Серія: економіка та управління

Посилання на сторінку випуску https://reicst.com.ua/pmt/issue/view/issue_3_2022

 

 

 Фахова реєстрація (категорія «Б»): Наказ МОН України від 06_06_2022 року № 530 (Додаток 2)

 Галузь науки: економічні

Спеціальності: 051 – Економіка; 071 – Облік і оподаткування;  072 – Фінанси, банківська справа та страхування; 073 – Менеджмент; 075 – Маркетинг; 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 241 - Готельно-ресторанна справа, 242 - Туризм.

 Журнал включено до наукометричних та реферативних баз даних: Vernadsky National LibraryGoogle ScholarIndex Copernicus, Crossref, Open Ukrainian Citation Index.

 - № 3 (2022): Проблеми сучасних трансформацій. Серія: право, публічне управління та адміністрування 

 Посилання на сторінку випуску https://reicst.com.ua/pmtl/issue/view/issue_3_2022

Фахова реєстрація (категорія ««Б»): Наказ МОН України від 06_06_2022 року № 530 (Додаток 2)

Галузь науки: Право

Спеціальності: 081 – Право; 

Галузь науки: Публічне управління та адміністрування

Спеціальності: 281 –  Публічне управління та адміністрування 

 Журнал включено до наукометричних та реферативних баз даних: Vernadsky National LibraryGoogle ScholarIndex Copernicus, Crossref, Open Ukrainian Citation Index

 

Опублікований збірник матеріалів Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду», яка відбулася у м. Чернігів 10 червня 2022 року.

До збірника увійшли матеріали за такими напрямами: архітектура та мистецтвознавство, військові науки, державне управління / публічне управління та адміністрування; економічні науки, історичні науки, медичні науки, педагогічні науки, політичні науки, психологічні науки, сільськогосподарські науки, соціальні комунікації, технічні науки, фізико-математичні науки, фізичне виховання та спорт, філологічні науки, філософські науки, юридичні науки.

Відновлення від наслідків війни стає пріоритетним завданням розвитку нашої України, вирішення якого потребує згуртованості всіх громадян, а особливо представників науки та освіти. Науково обґрунтовані заходи, спільні зусилля забезпечать Україні реалізацію визначеної Урядом економічної візії майбутнього – «вільна країна громадян з високим рівнем добробуту та ефективною сервісною цифровою державою, що є надійним економічним партнером у світі та прикладом розвитку для всіх країн Східного партнерства».

Завершилась Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду», яка відбулась 10 червня 2022 року (місто-герой Чернігів, Україна).

Банер

 

У конференції взяли участь більше 120 учасників з різних куточків нашої країни, що засвідчує згуртованість, єдність науковців та готовність наукової спільноти здійснювати подальші трансформацій для відновлення та майбутнього розвитку нашої України.

ВСІ ЗІБРАНІ БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ В РАМКАХ ЦЬОГО НАУКОВОГО ЗАХОДУ БУЛИ ПЕРЕРАХОВАНІ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ «ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА».

Оргкомітет Конференції висловлює щиру подяку всім, хто в цей скрутний для України час, надав фінансову допомогу на відновлення НУ «Чернігівська політехніка».

Дякуємо всім учасникам за активність та очікуємо на подальшу плідну співпрацю!

Все буде Україна!

 

 

Страница 1 из 5