Опубліковані матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціогуманітарний вимір сучасних трансформацій»

Завершився черговий науковий захід в рамках освітніх та наукових проєктів НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ІННОВАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ своєчасним оприлюдненням матеріалів у збірці наукових робіт учасників за підсумками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціогуманітарний вимір сучасних трансформацій».

У конференції взяли участь учасники з різних куточків України з новими ідеями, поглядами та підходами до сучасних трансформаційних процесів на шляху до розвитку нашої країни.

За результатами конференції опублікований збірник матеріалів конференції, який в електронному форматі розміщено за посиланням.

До збірнику увійшли матеріали секцій: державне управління / публічне управління та адміністрування; економіка та управління; медицина, фармація та ветеринарія; право; соціальні комунікації; соціологія та психологія; фізичне виховання і спорт; філологія; філософія та культурологія.

zbirnik

Наукове видання призначене для науковців, практиків, викладачів, аспірантів і студентів відповідних спеціальностей, а також для широкого кола читачів.

У підготовці та проведені конференції брали участь: Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій (м. Чернігів) за сприяння: Освітня технологія «Росток (м. Суми). Партнером конференції є Консалтингове агентство «Приват Консалт» (м. Чернівці).

Дякуємо всім учасникам за активність, цікаві наукові дискусії та очікуємо на подальшу плідну співпрацю.


Завантажити збірник

Соціогуманітарний вимір сучасних трансформацій. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Чернігів, 29 жовтня 2021 року). Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м.Чернігів. Суми: ТОВ НВП “Росток А. В.Т.”. 2021. 93 с.

ISBN 978-617-512-285-3


Реєстр виданих сертифікатів про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Соціогуманітарний вимір сучасних трансформацій»