Опубліковані матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформації в сучасному освітньому просторі: глибинні аспекти розвитку освіти»

Завершився черговий науковий захід в рамках освітніх та наукових проєктів Академії інноваційного розвитку освіти, м. Київ та Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій, м. Чернігів своєчасним оприлюдненням матеріалів у збірці наукових робіт учасників за підсумками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформації в сучасному освітньому просторі: глибинні аспекти розвитку освіти».

У конференції взяли участь учасники з різних куточків України з новими ідеями, поглядами та підходами до сучасних трансформаційних процесів в сучасному освітньому просторі.

За результатами конференції опублікований збірник матеріалів конференції, який в електронному форматі розміщено за посиланням.

До збірнику увійшли матеріали секцій: педагогічне проєктування, трансформації у дошкільній освіті, трансформації у загальній середній освіті, трансформації професійної освіти, трансформації у вищій освіті.

Zbirka

Наукове видання призначене для науковців, практиків, викладачів, аспірантів і студентів відповідних спеціальностей, а також для широкого кола читачів.

У підготовці та проведені конференції брали участь: Академія інноваційного розвитку освіти, м. Київ; Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій» (м. Чернігів). За сприяння: Освітня технологія «Росток (м. Суми). Партнером конференції є Консалтингове агентство «Приват Консалт» (м. Чернівці).

Дякуємо всім учасникам за активність, цікаві наукові дискусії та очікуємо на подальшу плідну співпрацю.

Трансформації в сучасному освітньому просторі: глибинні аспекти розвитку освіти. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 04 листопада 2021 року). Академія інноваційного розвитку освіти, м. Київ. Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м.Чернігів. Суми: ТОВ НВП “Росток А.В.Т.”. 2021. 95 с. ISBN 978-617-512-286-0