Опубліковані матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій»

Завершився черговий науковий захід в рамках освітніх та наукових проєктів НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ІННОВАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ своєчасним оприлюдненням матеріалів у збірці наукових робіт учасників за підсумками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій».

У конференції взяли участь учасники з різних куточків України з новими ідеями, поглядами та підходами до сучасних трансформаційних процесів на шляху до розвитку нашої країни.

За результатами конференції опублікований електронний збірник матеріалів конференції.

conf reicst EH 2021 Cover

Наукове видання призначене для науковців, практиків, викладачів, аспірантів і студентів відповідних спеціальностей, а також для широкого кола читачів.

У підготовці та проведені конференції брали участь: Громадська організація «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій» (м. Чернігів) за сприяння: Освітня технологія «Росток (м. Суми). Партнером конференції є Консалтингове агентство «Приват Консалт» (м. Чернівці).

Дякуємо всім учасникам за активність, цікаві наукові дискусії та очікуємо на подальшу плідну співпрацю.

Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Чернігів, 11 листопада 2021 року). Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м. Чернігів. Суми: ТОВ НВП “Росток А.В.Т.”. 2021. 33 с.

ISBN 978-617-512-287-7