Колективна монографія на тему: “Парадигмальні виклики сучасного розвитку” (2022 рік)

Печать

Шановні колеги, дорогі друзі!

Запрошуємо Вас до участі у роботі групи авторів з підготовки колективної монографії на тему:

Парадигмальні виклики сучасного розвитку

Монографія складатиметься з таких розділів:

Розділ 1. Парадигмальні зрушення останнього тисячоліття.
Розділ 2. Сучасна парадигма права та публічного управління.
Розділ 3. Економічна динаміка сучасних трансформацій.
Розділ 4. Освітні парадигмальні зрушення.
Розділ 5. Технологічні та цифрові трансформації сучасності.

Автори колективної монографії обов’язково отримують
авторський електронний примірник видання (друкований за бажанням автора).

Електронне видання буде розміщене за наступним посиланням.

Cover_monograph.png      

До участі у підготовці колективної монографії запрошуються практики, науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.

Матеріали приймаються українською, англійською мовами.

Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень у сфері сучасних трансформаційних перетворень.

Монографія буде видана з присвоєнням їй УДК та номера ISBN, матіеріали кожного автора будуть проіндексовані в GoogleScholar.

Вид видання – наукове, формат А5. Кількість співавторів – до трьох осіб.

Додатково повідомляємо вам, що публікація у колективній монографії зараховується до наукових публікацій, у яких висвітлюються основні результати дисертації згідно з п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України №167 від 06.03.2019 року «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії», а також згідно з п. 2 Наказу МОН України №1220 від 23.09.2019 року «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук».

У разі виникнення будь-яких питань, а також стосовно друку, оплати, розсилки або участі в колективній монографії звертайтеся до контактної особи.


Контакти редколегії:
Тел.: + 38(0462)-921-914;
E-mail: monograph@reicst.com.ua

Редакційна колегія колективної монографії: 

Дука Анастасія Петрівна – головний редактор, доктор економічних наук, професор, членкиня Правління Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій,

Дерій Жанна Володимирівна – доктор економічних наук, професор, членкиня Правління Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій.

Старченко Григорій Володимирович – доктор економічних наук, доцент, директор Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій,

Лютіков Павло Сергійович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та митного права, Університет митного права і фінансів.

Товмаш Дмитро Анатолійович – кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії гуманітарних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 


Матеріали необхідно надіслати на електронну адресу:

monograph@reicst.com.ua

Контрольні дати:

Прийом заявок та статей для публікації в монографії:

до 28 лютого 2022 року (включно)

Відповідь про прийняття матеріалів:

протягом 3 днів після отримання матеріалів

Розсилка монографії:

28 березня 2022 року

Для публікації матеріалів у колективній монографії авторам необхідно:

1. Заповнити он-лайн заявку.

2. Надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

матеріали для публікації.

3. Надіслати копію квитанції на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. про оплату. Реквізити на оплату направляються після отримання та прийняття матеріалів до друку.


Відшкодування витрат за друк, коректування, редагування, верстку колективної монографії складає 500 грн за 20 сторінок у разі вибору електронної версії видання; 800 грн. за 20 сторінок при виборі друкованого варіанту. Якщо стаття більше зазначеного обсягу, вартість кожної додаткової сторінки – 20 грн. Вартість додаткового друкованого екземпляру монографії – 300 грн.  


 Вимоги до оформлення:

 Загальна структура статті:

 З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в:

- інформаційному листі;

- информационном письме;

- information letter.


 Опублікована колективна монографія

Парадигмальні виклики сучасного розвитку : колективна монографія / за загальною редакцією Дуки А. П. Чернігів : ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій», 2022. 243 с.