Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій»

ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій», яка відбудеться в рамках освітніх та наукових проєктів Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій 11 листопада 2021 року у дистанційній формі (Чернігів, Україна). Партнером конференції є Консалтингове агентство «Приват Консалт» (Чернівці, Україна).

До участі у конференції запрошуються аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники, які зацікавлені в оприлюдненні своїх наукових здобутків. За результатами конференції всім авторам буде розіслано збірник тез доповідей в електронному форматіЗавантажити збірник можна буде за наступним посиланням. За бажанням автори можуть отримати друкований збірник.

 Header rassilka site Teh

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

- Фізико-математичні науки

- Хімічні науки

- Біологічні науки

- Геологічні науки

- Технічні науки

- Сільськогосподарські науки

- Географічні науки

- Архітектура

- Статистика

- Інформаційні технології

- Механічна та електронна інженерія

- Автоматизація

- Біотехнології та біоінженерія

- Виробництво та технології

- Управління проєктами

 ДЕТАЛІ ПРОВЕДЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Місце проведення конференції: м. Чернігів

Конференція відбудеться: 11 листопада 2021 р.

Офіційні мови конференції: українська та англійська.

Форма проведення конференції: дистанційна.

Розсилка електронної версії збірника – 13 грудня 2021 року.

Розміщення на сайті Центру електронної версії збірника – 13 грудня 2021 року (посилання).

Для участі у конференції необхідно не пізніше 10 листопада 2021 року:

1. надіслати на електронну адресу Оргкомітету Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word. Обов'язково в темі листа вказати тематичний напрям конференції, в якому бажаєте взяти участь. Назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Petrenko P.P.).

2. заповнити заявку щодо участі у конференції (посилання).

За підсумками конференції обов'язково формується збірник матеріалів в електронному форматі.  Збірник матиме ISBN, буде проіндексований в GoogleScholar.


 Після розгляду оргкомітетом конференції отриманих матеріалів на електронну адресу автора буде відправлено повідомлення щодо прийняття матеріалів та реквізити для оплати внеску (150 гривень)

За бажанням кожен учасник може отримати:

 іменний цифровий сертифікат учасника, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації обсягом 0,5 кредитів ECTS (15 годин), котрий оплачується окремо, вартість становить 50 гривень (посилання);

 - друкований варіант збірника тез, котрий оплачується окремо, вартість становить 150 гривень. Розсилка збірника – 17 січня 2022 року;

 - довідку про участь у науково-дослідній темі Центру, котра оплачується окремо, вартість становить 250 гривень (посилання).

 З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в:

 - інформаційному листі;

 - информационном письме;

 - information letter.


 Контакти оргкомітету конференції:

 E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Телефон: +38 (0462) 921-914


 

Завантажити збірник 

Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Чернігів, 11 листопада 2021 року). Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м.Чернігів. Суми: ТОВ НВП “Росток А.В.Т.”. 2021. 33 с.