Міжнародна науково-практична конференція «Цифрові трансформації сучасності»

Печать

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у міждисциплінарній Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові трансформації сучасності»що відбудеться 24 січня 2022 року на базі Faculty of Economics University of Coimbra (Portugal) за координаційної підтримки Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (Чернігів, Україна).

Logo letters 2

Учасники конференції – науково-практичні працівники закладів освіти, наукових установ, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники.

Результатом конференції має стати обговорення та пошук рішень актуальних міждисциплінарних проблем сучасної науки в Україні та світі, а також публікація результатів досліджень учасників конференції.

 ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІ

В рамках конференції плануються наступні тематичні напрями:
Напрям конференції 1. Цифрові трансформації в освіті.
Напрям конференції 2. Цифрові трансформації в культурі та мистецтві.
Напрям конференції 3. Цифровізація у гуманітарних науках.
Напрям конференції 4. Діджиталізація в економіці, управлінні та адмініструванні.
Напрям конференції 5. Сучасні цифрові трансформації в медицині.
Напрям конференції 6. Цифровізація наукового та освітнього процесів у соціальних та поведінкових науках (політологічний, психологічний, філософський та соціологічний напрями).
Напрям конференції 7. Математичні методи, моделі та інформаційні технології сучасності. Вплив цифровізації на розвиток технічних наук.
Напрям конференції 8. Цифрові технології у журналістиці та PR.
Напрям конференції 9. Право і цифровізація: сучасні виклики.
Напрям конференції 10. Цифрові трансформації у природничих та сільськогосподарських науках.
Напрям конференції 11. Туризм, готельно-ресторанна справа та соціальна робота: трансформації під впливом цифровізації.
Напрям конференції 12. Національна безпека, державне управління та міжнародні відносини: загрози та можливості в епоху цифровізації.
Напрям конференції 13. Цифрові трансформації у транспорті та логістиці.

ДЕТАЛІ ПРОВЕДЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ 

Конференція відбудеться: 24 січня 2022 року. 

Кінцевий термін подання матеріалів: 22 січня 2022 року.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська, португальська.

Форма проведення конференції: дистанційна (без особистої участі).

Формат збірника матеріалів конференції: електронний (друкований – за бажанням учасника).

Розсилка електронної версії збірника25 лютого 2022 року. Обов’язково перевіряйте папки «Спам» та «Промоакції»!

Збірник матиме: ISBN, індексування у Google Scholar тез кожного учасника.

Розміщення на сайті Центру електронної версії збірника та сертифікатів 25 лютого 2022 року за посиланням

Для участі у конференції необхідно не пізніше 22 січня 2022 року

1. надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word. Обов'язково в темі листа вказати тематичний напрям конференції. Назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Petrenko P.P.)

2. заповнити заявку на участь у конференції (посилання).

Вартість участі у конференції для громадян України становить 250 грн. (для громадян інших країн – $10). Усіх учасників конференції буде забезпечено електронним збірником тез конференції та іменним електронним сертифікатом із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин - 0,5 кредита ECTS). Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13. Сертифікат підтверджує міжнародний досвід кандидата для здобуття наукового ступеня доцента або професора відповідно до змін до Порядку затвердження рішень про присвоєння наукових ступенів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656.
Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів та сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

За бажанням кожен учасник може отримати: 

- друкований варіант збірника тез, котрий оплачується окремо та надсилається «Новою поштою» за рахунок учасника, вартість становить 150 гривень.
- довідку про використання результатів досліджень у науково-дослідній темі Центру, котра оплачується окремо, вартість становить 250 гривень (посилання). 

Реквізити для оплати сертифікату та/або довідки, друкованого збірника будуть відправлені учасникам конференції одночасно з інформацією оргкомітету щодо прийняття наданих матеріалів. Копію квитанції про оплату слід обов’язково направити на електронну адресу оргкомітету не пізніше вказаного у повідомленні терміну.
Після отримання копії документу про оплату, учаснику буде повідомлено (електронною поштою) терміни та умови отримання збірника матеріалів конференції, сертифіката учасника та/або довідки.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в: 

- інформаційному листі;  

- информационном письме;  

- information letter

 

Logo conf reicst MULT 012022

 

Контакти оргкомітету конференції:

Faculty of Economics University of Coimbra (Portugal)

Academic Coordinator Daniela Nascimento

Контактний телефон: +351 239 790 500

Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій (збір матеріалів)

Директор Центру Старченко Григорій Володимирович 

Контактний телефон: + 38 (0462) 921-914 

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Завантажити збірник

Digital Transformations of Modernity: Proceedings of the Multidisciplinary International Scientific-Practical Conference (January 24, 2022. Coimbra, Portugal). Chernigiv: REICST, 2022. 154 p.
ISBN 978-617-95224-0-6


 Завантажити сертифікати можна за наступним посиланням