Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду»

ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Згуртованість та єдність українців, особливо науковців у цей складний для нашої Батьківщини період надзвичайно важлива для формування банку ідей та дієвих заходів для вирішення назрілих проблем відновлення нашої країни, їх обговорення та поширення. Під час військової агресії рф зазнали руйнувань будівлі та споруди, родини, життя українців. Не став винятком Національний університет «Чернігівська політехніка», який був майже знищений під час бомбових ударів по місту-герою Чернігову. Тим не менш, заклад освіти продовжує свою роботу та потребує допомоги для відновлення.

Фото Универ война  ...  Все буде Україна   ... Фото Универ до

Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м. Чернігів запрошує всіх бажаючих доєднатися до участі у Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції на тему: «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду», яка відбудеться дистанційно 10 червня 2022 року (Чернігів, Україна).

Форма участі: дистанційна, безкоштовна.
Тематика конференції: міждисциплінарна.
Мови публікації: українська, англійська.
Тези: електронний збірник

Збірник тез конференції матиме: DOI, тези кожного учасника будуть проіндексовані у Google Scholar та розміщені на сайті видавництва нашого центру.

В рамках конференції Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій приймає від учасників благодійні внески, ВСІ ЗІБРАНІ КОШТИ БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ НА ВІДНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», а підтвердження про їх перерахування на рахунок Університету буде розміщено на сайті Центру.

Або відправте електронного листа  аби отримати реквізити для сплати благодійного внеску (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 ВАЖЛИВІ ДАТИ:

Дата проведення конференції: 10 червня 2022 р.

Кінцевий термін подання матеріалів: 9 червня 2022 року.

Розміщення на сайті Центру електронної версії збірника – 25 липня 2022 року посилання для  завантаження збірника тез конференції

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

- заповнити електронну форму реєстрації учасника конференції;  
- надіслати тези доповіді на електронну адресу conference@reicst.com.ua
- отримати відповідь організаційного комітету про прийняття матеріалів.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в:  інформаційному листі.


Оргкомітет:

Старченко Григорій Володимирович – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Національного університету «Чернігівська політехніка», директор Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій,

Дука Анастасія Петрівна – доктор економічних наук, професор, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Національного університету «Чернігівська політехніка», членкиня Правління Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій.

Контакти оргкомітету конференції:

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: +38 (0462) 921-914


Опублікований збірник матеріалів конференції, посилання для завантаження

Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду. Збірник матеріалів Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конфе-ренції (м. Чернігів, 10 червня 2022 року). Чернігів : ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій», 2022. с. 375.

URL: https://reicst.com.ua/asp/issue/view/conf_mult_06_2022

DOI: https://doi.org/10.54929/conf_mult_06_2022