Підпишиться на розсилку новин сайту!

 

E-Mail:

ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Згуртованість та єдність українців, особливо науковців у цей складний для нашої Батьківщини період надзвичайно важлива для формування банку ідей та дієвих заходів для вирішення назрілих проблем відновлення нашої країни, їх обговорення та поширення. Під час військової агресії рф зазнали руйнувань будівлі та споруди, родини, життя українців. Не став винятком Національний університет «Чернігівська політехніка», який був майже знищений під час бомбових ударів по місту-герою Чернігову. Тим не менш, заклад освіти продовжує свою роботу та потребує допомоги для відновлення.

Фото Универ война  ...  Все буде Україна   ... Фото Универ до

Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м. Чернігів запрошує всіх бажаючих доєднатися до участі у Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції на тему: «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду», яка відбудеться дистанційно 10 червня 2022 року (Чернігів, Україна).

Форма участі: дистанційна, безкоштовна.
Тематика конференції: міждисциплінарна.
Мови публікації: українська, англійська.
Тези: електронний збірник

Збірник тез конференції матиме: DOI, тези кожного учасника будуть проіндексовані у Google Scholar та розміщені на сайті видавництва нашого центру.

В рамках конференції Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій приймає від учасників благодійні внески, ВСІ ЗІБРАНІ КОШТИ БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ НА ВІДНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», а підтвердження про їх перерахування на рахунок Університету буде розміщено на сайті Центру.

Або відправте електронного листа  аби отримати реквізити для сплати благодійного внеску (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми права, публічного управління та адміністрування в умовах пандемії COVID-19»що відбудеться 28 лютого 2022 року на базі Konsorcjum Naukowo – Edukacyjne (Kielce, Poland) за координаційної підтримки Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (Чернігів, Україна)

Logo conf reicst PUA Low 022022

Учасники конференції – науково-практичні працівники закладів освіти, наукових установ, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники.

Результатом конференції має стати обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки та практики в умовах пандемії COVID-19, а також публікація результатів досліджень учасників конференції.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у міждисциплінарній Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові трансформації сучасності»що відбудеться 24 січня 2022 року на базі Faculty of Economics University of Coimbra (Portugal) за координаційної підтримки Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (Чернігів, Україна).

Logo letters 2

Учасники конференції – науково-практичні працівники закладів освіти, наукових установ, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники.

Результатом конференції має стати обговорення та пошук рішень актуальних міждисциплінарних проблем сучасної науки в Україні та світі, а також публікація результатів досліджень учасників конференції.

ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Трансформації в сучасному освітньому просторі: глибинні аспекти розвитку освіти», яка відбудеться 04 листопада 2021 року у дистанційній формі (Київ, Україна)

До участі у конференції запрошуються аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники, які зацікавлені в оприлюдненні своїх наукових здобутків. За результатами конференції всім авторам буде розіслано збірник тез доповідей в електронному форматіЗавантажити збірник можна буде за наступним посиланням. За бажанням автори можуть отримати друкований збірник.

ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Техніко-технологічний вимір сучасних трансформацій», яка відбудеться в рамках освітніх та наукових проєктів Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій 11 листопада 2021 року у дистанційній формі (Чернігів, Україна). Партнером конференції є Консалтингове агентство «Приват Консалт» (Чернівці, Україна).

До участі у конференції запрошуються аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, студенти ЗВО та наукових установ, науковці, а також практичні працівники, які зацікавлені в оприлюдненні своїх наукових здобутків. За результатами конференції всім авторам буде розіслано збірник тез доповідей в електронному форматіЗавантажити збірник можна буде за наступним посиланням. За бажанням автори можуть отримати друкований збірник.

Страница 1 из 2