fbpx
 

Підпишиться на розсилку новин сайту!

E-Mail:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАХІД

Організатором проведення науково-педагогічного стажування на тему «Трансформаційні процеси в Європейському освітньому середовищі: сучасні виклики підготовки фахівців у вищій школі» є Свєнтокшиська Вища Школа (м. Кельце, Польща)  за підтримки в Україні Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (м. Чернігів, Україна).

Стажування проводиться дистанційно без відриву від виробництва згідно з  вимогами законодавства обох країн у сфері післядипломної та дистанційної освіти. Програма стажування включає в себе: ознайомлення з історією розвитку закладу освіти через офіційний інформаційний портал; ознайомлення зі спектром профільних освітніх програм, а також навчально-методичними матеріалами; підготовку науково-педагогічного есе (тез доповідей) за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача); отримання збірника праць та міжнародного сертифікату про проходження стажування з підписом керівника програми стажування. Збірник науково-педагогічних есе (тез доповідей) матиме: ISBN, індексування у Google Scholar та DOI для кожного есе.

Посилання на офіційний сайт ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA WYŻSZA (Kielce).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАХІД

Організатором проведення науково-педагогічного стажування на тему «Трансформаційні процеси в Європейському освітньому середовищі: сучасні виклики підготовки фахівців у вищій школі» (м. Кельце, Польща) є Науково-освітній консорціум (м. Кельце, Польща) за підтримки Вищої гуманітарно-економічної школи (м. Бржег, Польща) та Науково-освітнього інноваційного центру суспільних трансформацій (м. Чернігів, Україна).

Стажування проводиться без відриву від виробництва згідно з вимогами законодавства обох країн в сфері післядипломної та дистанційної освіти. Програма стажування включає в себе: ознайомлення з історією розвитку консорціуму та університету через офіційний інформаційний портал; ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, а також навчально-методичними матеріалами; підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача); отримання збірника доповідей та міжнародного сертифікату про проходження стажування з підписом керівника програми стажування. Збірник тез матиме: ISBN, індексування у Google Scholar тез кожного учасника.

8 червня оголошено ряд грантових конкурсів наступної програми «Креативна Європа», що запланована на 2021-2027 роки (повідомляє сайт "UNISTUDY - МІЖНАРОДНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ" ). За ними підтримку можуть отримати українські організації, які працюють у секторі культури та креативних індустрій і прагнуть масштабувати свою роботу до міжнародного рівня. 

Бюджет найбільшої грантової програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» затверджено на рівні 2,4 млрд євро, що майже вдвічі більше за бюджет попереднього програмного циклу. Відповідно, в українських заявників з’явилось майже вдвічі більше можливостей для грантової підтримки та реалізації власних ідей на міжнародному рівні.

У першому грантовому сезоні нової програми вже оголошено наступні конкурси: