Завершилась Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Наукові та освітні трансформації в сучасному світі»

Завершилась Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція «Наукові та освітні трансформації в сучасному світі», яка відбулась в рамках освітніх та наукових проєктів НАУКОВО-ОСВІТНЬОГО ІННОВАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ 15 липня 2021 року, м. Чернігів.

 

У конференції взяли участь понад 280 учасників з різних куточків нашої країни, що засвідчило цікавість та готовність наукової спільноти здійснювати подальші трансформації на користь майбутнього розвитку України.

Приємне враження склало долучення до обговорення сучасних трансформаційних процесів в рамках конференції, окрім досвідчених представників науки (42 докторів наук, 106 кандидатів наук та наукових співробітників) 41 аспірантів та 54 здобувачів вищої освіти, а також 39 практиків. Адже саме активна наукова позиція молоді за виваженості досвідчених науковців долає всі перешкоди на шляху до розвитку.

Обговорення питань трансформацій у сучасному світі було здійснено у міждисциплінарному вимірі. Свої матеріали подавали представники гуманітарних, суспільних, технічних та природничих наук. У науковому дискурсі за напрямами конференції представлені: Педагогічні науки (90 учасників), Економічні науки (79 учасників), Юридичні науки (26 учасники), Психологічні науки (16 учасників), Філософські науки (16 учасників), Філологічні науки (13 учасників), Технічні науки (12 учасників), Державне управління / Публічне управління та адміністрування (8 учасників), Медичні науки (5 учасників), Геологічні науки (5 учасників), Фізичне виховання та спорт (3 учасники), Культурологія (2 учасники), Сільськогосподарські науки (2 учасники), Соціологічні науки (2 учасники), Біологічні науки (1 учасник), Географічні науки (1 учасник), Історичні науки (1 учасник).

За результатами конференції буде опублікований збірник матеріалів в електронному форматі.

Дякуємо всім учасникам за активність, цікаві наукові дискусії та очікуємо на подальшу плідну співпрацю.


Наукові та освітні трансформації в сучасному світі: збірник матеріалів Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції (м. Чернігів, 15 липня 2021 року) / Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій, м. Чернігів. Суми: ТОВ НВП “Росток А. В.Т.”. 2021. 476 с.

Завантажити збірник матеріалів конференції